Služby:

Prodej/Pronájem

Díky velké klientele jsem schopna prodat vaší nemovitost rychle, bez starostí a bez jakýchkoliv problémů. 

Prezentace nemovitosti

Dokonalá prezentace nemovitosti je základem úspěšného prodeje. V rámci spolupráce s produkční firmou zajišťuji dokonalé fotografie a videoprohlídky, na kterých je zachycen každý detail. Videoprohlídky vyvolají v lidech emoce a je tak mnohem větší pravděpodobnost, že se vaše nemovitost prodá rychleji a s maximální cenou na trhu. Prezentace nemovitosti je na prodeji jeden z nejdůležitějších faktorů, proto se vždy snažíme s celým týmem odvést práci, s kterou budete maximálně spokojeni. Rozhoduje každý detail.

Právní servis a administrativní služby

Pro hladký průběh prodeje pro vás zařídím veškeré smluvní dokumentace, které souvisejí s prodejem a přepisem vaší nemovitosti. Smlouvy jsou vždy pečlivě připravené na míru od advokátní kanceláře. Samozřejmostí je zařízení rezervační smlouvy, kupní smlouvy, smlouvy u úschově finančních prostředků, předávací protokol, zástavní smlouva. Pokud je potřeba připravit další dokumentace, ráda je pro vás zajistím. 

Financování

Prodej nemovitosti je často spojen s pořízením finančních prostředků. Ve spolupráci se všemi bankami vám zajistím finančního poradce, který pro vás vyjedná nejlepší možné podmínky na trhu a vše za vás vyřídí. Díky tomu proběhne celý prodej rychleji.

Investice

Nevíte kam s našetřenými penězmi a chtěli byste investovat do nemovitostí? Ráda si s vámi sjednám schůzku, probereme vaše představy a ráda vám pomohu danou nemovitost najít.

Prodej pozemků

Máte zájem prodat pozemek a nedaří se vám ho prodat? Ve spolupráci s firmou, která staví domy na klíč, jsme schopni váš pozemek inzerovat rovnou s domem a mnohonásobně tak zvýšit prodej pozemku. Daný pozemek jsme schopni také odkoupit

Koupě nemovitostí

Mám za sebou silné investiční partnery, kteří vaší nemovitost rádi koupí. Domluvte si se mnou schůzku a zkusím vaší nemovitost nabídnout správným lidem bez inzerce. 

Marketing

V dnešní internetové době často nestačí pouze inzerce na realitní servery. Díky propracovanému marketingu zajistím, aby se o vaší nemovitosti dozvěděli reální kupci. Spolupracuji s marketingovou společností, která vymyslí marketingovou kampaň vždy na míru. Vaši nemovitost propaguji také na sociálních sítích jako je například Facebook, Instagram, Linkedin. 

Homestaging

Prezentace je jeden z nejdůležitějších aspektů prodeje. Homestaging je příprava nemovitosti pro prodej nebo pronájem vaší nemovitosti. Cílem homestagingu je zvýšení atraktivity dané nemovitosti a zvětšení okruhu potenciálních zájemců o koupi nebo pronájem. Důležitou součástí je sladění barev, uspořádání nábytku, sladění doplňků a celkové přípravě nemovitosti tak, aby si co nejvíce zájemců dovedlo představit v dané nemovitosti bydlet.

 

Send this to a friend