Pozemek, 1742 m2, Okna

CZK3,000,000

Detaily

Prodej stavebního pozemku o velikosti 1742m2 v obci Okna v okrese Česká Lípa. Na pozemku je přivedená elektřina a studna. Kanalizace bude vybudovaná do dubna roku 2022, obecní voda je vzdálená od pozemku cca 150 metrů – možnost napojení. Po dokončení kanalizace bude vybudovaná zpevněná příjezdová cesta.

Pozemek je umístěn v zástavbě rodinných domů a je z něj krásný výhled na les, kde již není plánovaná žádná další zástavba. Na pozemku je možné realizovat dům pro trvalé bydlení, v případě zájmu vám můžeme nabídnout i výstavbu rodinného domu na klíč s vyřízením všech potřebných povolení.

Dle regulativ obce je minimální zastavitelnost pozemku 80m2, maximální plocha zastavitelnosti je 25% nebo 200m2. Maximální výška zástavby je jedno patro a využité podkroví, možnost podsklepení domu.

Obec Okna leží v krásné krajině plné luk a lesů a nachází se cca 20 km od Mladé Boleslavi nebo České Lípy. V obci je autobusová zastávka, obchod s potravinami, školka, škola, restaurace, pošta, možnost sportovního vyžití a další.

Send this to a friend